Bugün :Monday, August 26, 2019
HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS NEWS REFERENCES CONTACT US
ÇELİK KAPI ve TEKNİK DETAYLARI
 Kilit sitemleri, istisnasız olarak Kale marka ürünlerden seçilmektedir. Kale markalı kilit sistemleri, tüm dünyada kendisini ispatlamış ürünler olup, 5 yıl süre ile şartsız garanti altındadır.
 Aksesuar modelleri tercihi müşteriye aittir. Ancak kullanılan tüm aksesuarlar Özcanlar markalı olup, 1. Sınıf pirinçten mamuldür ve 3 yıl süre ile şartsız garanti altındadır.
 Boya sistemi, elektrostatik toz fırın boya esasındadır. Bu boya sistemi koruyuculuğunu uzun süre devam ettirebilme niteliğindedir. Darbelere, rutubete, suya, çeşitli oksidanlara ve güneş ışınlarına karşı mukavemeti oldukça yüksektir. Asgari boya kalınlığı 80 mikrondur ve son kat vernik filtrelidir. Boya sisteminde, renk kısıtlaması yoktur. İzolasyon amaçlı kapı fitilleri yine 1. Sınıf mamullerden seçilmektedir.
 Firmamızın ürettiği kapılar, çimento ile montaj esasına göre dizayn edilmiştir. Bu faktör güvenliği maksimuma çıkarmaktadır.
 Sevkıyat öncesi ambalaj için iki kat antetli mukavva içinde hava enjeksiyonlu naylon kullanılmaktadır. Bu ambalaj ile çok uzun nakliyeye karşı mukavemet arttırılmıştır.

 ÇELİK KAPI TEKNİK DETAYLARI
 Çelik kapı imalatında, standardımız tamamen müşteri talebine endekslidir. İmalat akışı planlaması, ölçü, model, renk, dayanıklılık ve aksesuar açılarından limitsiz serbestlik sağlamakta, her tür talebi mümkün kılmaktadır. Firma kataloglarında sitemizde sergilenen modeller, örnek anlamındadır.
 İmalatta, 1.5 mm DKP çelik alaşımlı saç standart olarak kullanılmaktadır. Talep edildiği takdirde bu kalınlık arttırılabilmektedir.
 Kullanılan MDF, A kalite, su, rutubet, ve travmalara yüksek direnç gösterebilen evsafta ve 10 mm kalınlıktadır. MDF kalınlığı ihtiyaç ve talebe göre artırılabilmektedir.
 İki MDF plaka arasında, yine 1.5 mm asgari kalınlıkta, DKP çelik alaşımlı saçtan mamul, güvenlik ve izolasyon malzemesi kullanılmaktadır. Talep edildiği takdirde, bu izolasyon malzemesi, taş yünü, köpük, kum gibi, yangın direncini ve izolasyon katsayısını arttıran malzemelerle desteklenebilmektedir.

|ANNOUNCEMENT & NEWS
|OUR PRODUCTS
T: 0(312) 325 42 92- Adres 1:Şenlik mah. Nuri pamir Cad.Köklü sk No:39 AB Ankara-Adres 2: Fatih cad. no:158 Keçiören Ankara© All Rights Reserved. All rights reserved texts and pictures on our site. Permits and resources can be used.
Sitekobi Kobilerin Sitesi