Bugün :Monday, July 22, 2019
HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS NEWS REFERENCES CONTACT US
Sürme

Ürün Detayları

Sürme Seri

Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri günlük hayatın telaşından uzaklaşıp, doğayla içi içe yaşam sürme isteğimizi ve mimari tasarımlarda özgür düşünebilmemizi sağlamak için tasarlanmıştır.
Sürme sistemleri, iki gruba ayrılabilir;

Çift ray sürme- (Sürme kasa)

İki hareketli sürme kanadın, sürme kasa üzerinde çalışması ile sağlanmaktadır.

Tek ray sürme- (Sabit sürme kasa/Sabit sürme pervaz kasa)

Bir hareketli sürme kanat ve diğer tarafın sabit bölüm olduğu uygulamalardır, kasa profili olarak, sabit sürme kasa veya sabit sürme pervaz kasa kullanılmaktadır.

Sistem Bütünlüğüz

Sürme Sistemi içindeki 26 farklı PVC profil ile bir çok özel detaya çözüm kazandırılmıştır. Sürme kasa, sabit sürme pervaz kasa profili olmak üzere 3 farklı kasa profili yer almaktadır. 
Sürme sisteminde üretilecek pencere ve kapı ebatına göre iki farklı sürme kanat profili (3 odacıklı) seçeneği yer almaktadır. Pencere sürme sisteminde cam alanı, yani görüş alanının artırılması hedeflenirken, kapı sürme sisteminde de mukavemetin artırılması hedeflenmiştir.

Yalıtım Konsepti

Sürme sisteminin tasarımında “YALITIM” konsepti ön planda tutulmuştur. Sistem içinde yer alan birçok profil ve yardımcı malzeme, izolasyon hedeflenerek tasarlanmıştır. Birleşim yerindeki alın kapatma ve alın birleştirme profillerine TPE conta dahil edilerek izolasyon sağlanmıştır. Ayrıca sistemde yer alan birçok malzemede yalıtımı artıran çözümler üretilmiştir.

Zendow, Everest Max ve Everest Sistemleri ile Uyum

Sürme ve Sabit Sürme Sistemleri, yardımcı profiller kullanılarak Zendow, Everest Max ve Everest Sistemleri ile kombine edilebilmektedir

Yeni Alüminyum Profiller

Alüminyum alın kapatma ve alüminyum alın birleştirme profilleri ile doğramanın, rüzgara karşı mukavemeti artırılarak daha geniş ebatlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Aynı zamanda bu alüminyum profiller doğramayı estetik açıdan tamamlamaktadır.

Sürme Kasa ve Sabit Sürme Sistemleri'nde Fiks Bölüm Yapma Olanağı

Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında üst ve yan kısımlarda fiks bölümler oluşturulabilir. Aynı zamanda bu sistemde jaluzi cam uygulaması da yapılabilmektedir.

Teknik Bilgiler

Marka Web Sitesihttp://www.egepen.com.tr
Resimrenkler_egepen.gif
Resimalt_belgeler_egepen.jpg
Renk SeçenekleriKrem, Kiraz, Fındık, Altınmeşe, Koyu Meşe, Venge, Gümüş(Solex), Kül Siyahı(Solex), Koyu Bej(Solex)
Katalog09.08.14__Surme_Foyu.pdf
Resimsurme_3.jpg
Resimsurme_2.jpg
Resimsurme_1.jpg
|ANNOUNCEMENT & NEWS
|OUR PRODUCTS
T: 0(312) 325 42 92- Adres 1:Şenlik mah. Nuri pamir Cad.Köklü sk No:39 AB Ankara-Adres 2: Fatih cad. no:158 Keçiören Ankara© All Rights Reserved. All rights reserved texts and pictures on our site. Permits and resources can be used.
Sitekobi Kobilerin Sitesi